Black_White_Angel
28 animembru din 7 august 2008
Hello Pe contul acesta desenez numai desene alb negru! Si nu desenez numai anime cum fac uni! Desenez orice alb-negru! Culoarea mea preferata este albul si imi place sa ma joc pe calculator. Urasc emmmmooo!!!!!Ma uit la MTV,la Prima TV, Animax...o, si nu imi place Naruto! Dar imi place sa ma uit la SOUTH PARK SI NEXT! Pa!
21
desene
9.91
rating mediu (122 voturi)
57.6
rată succes
5
com. date
24
com. primite
0 desene
Se încarcă…
