← galerie

cabaret

de hunters · publicat 8 mai 2009 la 17:54

o ..revenire? nu am mai desenat de ceva vreme...un desen stangaci.

tag-uri: #girl#fata

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.